دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز استان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز استان

به گزارش روابط عمومی بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ،جلسه ستاد اقامه نماز با حضور آقايان حضرت حجت الاسلام شهرابی دبير شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنياد مسكن انقلاب اسلامی ، صالحی مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، آشتيان معاون پشتيبانی و اعضای ستاد اقامه نماز بنياد استان در دفتر مدير کل  برگزار شد.
 در ابتدای جلسه آقای صالحی ضمن تشكر از فعاليت های انجام شده ستاد اقامه نماز گفت :اقامه نماز به بركت وجود نام امام راحل هميشه پرشور بوده و در تمام اين سالها بنياد مسكن از دستگاههای برتر در امر اقامه نماز بوده است .
آقاي صالحی با تاکيد بر لزوم برنامه ريزی دقيق در برگزاری کارگاه های فرهنگی از قبيل آشنايی فرزندان با نرم افزارهای اجتماعی و استفاده صحيح از فضای مجازی ، يا آشنايی با مواد مخدر و نه گفتن به استفاده از آن اظهار کرد : در تمام استانها می توان با دعوت از اساتيد مجرب اين کار فرهنگي را پيگيري کرد.
وی افزود : در ساختمان اداری اين بنياد فضای مناسبی جهت نمازخانه تدارك ديده شده است و در روستاهای استان هم براي ساخت مسجد جهت و واگذاري زمين مناسب به اين منظور با دهياران و شوراهای روستا همکاری داريم.
در ادامه جلسه حجت الاسلام شهرابي : ضمن تقدير از فعاليتهاي خوبي كه در سطح استان قم در امر نماز صورت پذيرفته گفت : امر نماز يك فريضه واجب است كه بحمد ا... در بنياد مسكن كشور جايگاه ويژه ای داشته و پرسنل اين نهاد مقدس جايگاه ويژه ای را براي نماز قائل هستند .
وي افزود : پرچمدار ستاد اقامه نماز رهبر معظم انقلاب است و ايشان فرموده اند كه هركس در حكومت اسلامی مسئوليتی گرفت بايد اولين كارش اهتمام به امر نماز باشد .
در پايان جلسه آقای وفا دبير ستاد اقامه نماز بنياد مسكن انقلاب اسلامی ضمن ارائه گزارشی از فعاليت اين ستاد در سطح استان گفت : با تلاش و كوشش همه دست اندركاران امر نماز در سطح دستگاههای اجرايی استان رتبه برتر را کسب کرده ايم که اين جايگاه بيانگر وضعيت خوب اقامه نماز در بين تمامی پرسنل بنياد مسكن است .


١٥:٥١ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٥٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: