شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان ممتاز


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان ممتاز

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان ممتاز با حضور آقایان حجت الاسلام والمسلمین  سروش مشاور حقوقی ریاست بنیاد مسکن کشور ، صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان ، آشتیان معاونت پشتیبانی و كلیه كاركنان و خانواده آنان برگزار گرديد.
در ابتدای جلسه آقای صالحی ضمن خیر مقدم به مهمانان و خانواده و فرزندان همکاران محترم بیان داشت با توجه به نقش خانواده ها به ویژه همسران در موفقیت ها و پیش برد اهدف بنیاد انقلاب اسلامی برخود لازم می دانم از  همسران همکاران محترم  تقدیر و تشکر کنم که بنیاد مسکن انقلاب را در رسیدن به اهداف کاری همیاری و کمک  می کنند.

ایشان با اشاره به وجود 53دانش آموز در خانواده بزرگ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم  گفت : از این تعداد ، 47 نفر رتبه ممتاز و برتر را کسب نموده اند که این امر مرهون برنامه ریزی و حمایت خانواده های آنان و به خصوص همسران کارکنان می باشد که کانون گرم و آرامی را جهت اعضای خانواده فراهم نموده اند .
ایشان در ادامه گفت : در زمان حاضر آسیب های اجتماعی زیادی فرزندان ما را تهدید می کند و فضای مجازی و ارتباطات گسترده این تهدیدها را بیشتر می کند.
مهمترین رکن برای ایمن سازی و آگاه نمودن  فرزندان و خانواده های آنان آموزش می باشد.
آقای صالحی در پایان جهت برگزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید مجرب اعلام آمادگی نمودند.
در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سروش در مورد اهمیت نماز و تلاوت قرآن کریم در میان خانواده ها گفت : نماز اولین حلقه ارتباطی انسان با خداوند متعال می باشد و خداوند بزرگ هر موقع اراده کند با بنده خود حرف بزند به او توفیق خواندن قرآن را می دهد.
ایشان با اشاره به تعداد سوره های قرآن کریم و آیات متعدد آن گفت : این کتاب راهنمای انسان در زندگی امروزی است و هرکس درهرجا و در هر مکانی قرآن مجید عمل کند در زندگی موفق خواهد بود.
ایشان با اشاره  نقش پررنگ پدر و مادر در ایجاد محیط گرم و آرام خانواده بیان داشت : فرزندان باید به پدر و مادر خود احترام بگذارند و به نصایح آنان گوش دهند تا بتوانند مسیر درست زندگی را انتخاب نمایند و از این طریق بتوانند به اهداف عالیه خود دست یابند.
در ادامه جلسه آقای دهشتی از کارشناسان فضای مجازی به تهدیدات و آسیب های فضای مجازی اشاره و نکاتی را گوش زد نمودند.
لازم به ذكر است در اين جشن از دانش آموزان ممتاز رده های مختلف تحصیلی و همچنین فرزندان دختر و پسر که به  سن تكليف رسيده با اهداء لوح و هدایا تقدیر بعمل آمد.

       


١٢:٤٥ - سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٤١٢    /    تعداد نمایش : ٤٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: