يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > نشست مشترک مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مدیریت شعب بانک ملی استان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مدیریت شعب بانک ملی استانبه گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، آقایان صالحی مدیر کل بنباد مسکن انقلاب اسلامی , آشتیان معاون پشتیبانی با آقای صادق زاده مدیر شعب بانک ملی دیدار کردند.
در ابتدای جلسه آقای صالحی با تقدیر و تشکر از همکاری بانک ملی در پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی ، به موانع و مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشاره کرد و گفت : پیچیدگی و زمان بر شدن دریافت وام باعث منصرف شدن متقاضی از دریافت وام می شود و این hlv باعث می شود که ساخت و ساز غیر مجاز بدون هیچ گونه نظارتی صورت گیرد.
آقای صالحی برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و ایجاد ساختمان های مقاوم در روستاهای استان از آقای صادق زاده به عنوان مسئول هماهنگی بانکها درخواست نمود جلسه ای در این مورد با سایر بانکها برگزار تا در روانسازی و کاهش زمان پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی تتمهیداتی اندیشه شود.
در ادامه جلسه آقای صادق زاده با اشاره به عملکردخوب بیناد مسکن انقلاب اسلامی در کشور در خصوص مقاوم سازی اماکن و منازل روستایی و انجام پروژه های مقاوم سازی گفت : در زلزله در غرب کشور شاهد آن بودیم که در روستاها واحدهایی که از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی استفاده و ساختمانهای آنها بانظارت ناظرین نظام فنی روستایی ساخته شده بود هیچگونه آسیبی وارد نشده یود.
در پایان جلسه در خصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان پروژه های مسکن شهری و مشارکت بانک ملی در این پروژه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.


١٠:٤٣ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: