سه شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه هماهنگی در خصوص ساخت و ساز مسکن روستایی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هماهنگی در خصوص ساخت و ساز مسکن روستایی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای در خصوص ساخت مسکن روستایی مقاوم در روستاهای استان با حضور آقایان سهرابی مدیرکل مسکن روستایی ، صالحی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، آشتیان معاون پشتیبانی ، ملااسماعیلی سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستایی و مسئولین دفاتر نمایندگی در سالن جلسات بنیاد تشکیل شد.
در ابتدای جلسه آقای صالحی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، با ارائه گزارش کاملی از اقدامات بنیاد در روستاهای استان گفت : طرح جامع مسکن روستایی سندی است ملی که چشم انداز بخش مسکن روستایی را در سال های آینده ترسیم می نماید. هدف از تدوین طرح جامع مسکن روستایی، ایجاد سند راهبردی اجرایی به منظور تامین مسکن متناسب با نیازهای کالبدی، اقتصادی و فرهنگی روستائیان است که در بستر اکولوژیکی خود همسو با توسعه پایدار محیطی باشد.
آقای صالحی جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر ، مقاوم سازی مسکن های موجود ، بهسازی ، نوسازی و بازسازی بافت فرسوده در روستاها را  از اهداف این طرح بیان کرد.
در این جلسه آقای سهرابی مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن  با اشاره به سیاست‌های حمایتی  بنیاد مسکن برای ساخت و ساز در روستاها گفت : بنیاد مسکن مسئول ساماندهی وضعیت مسکن در تمام روستاهای کشور می باشد.
در ادامه جلسه مهندس سهرابی به سوالات همکاران در خصوص طرح ویژه نوسازی و بهسازی  و سایر موارد پاسخ دادند.


١٤:٤٩ - پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: