يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠

 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > دیدار مدیرکل با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرکل با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان آقایان: مهندس بلدی مدیرکل بنیاد , صمدی جانشین معاونت عمران روستایی استان و سایر کارشناسان با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان به منظور هماهنگی بیشتر در انجام فعالیت های هر دو دستگاه دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدا آقای بلدی مدیر کل بنیاد مسکن استان قم ، ضمن تبریک انتصاب آقای محمدی بعنوان مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک استان قم ، به تشریح فعالیت های این نهاد انقلابی در حوزه های مختلف شهری و روستایی پرداخت و گفت:  عمده اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف توسعه روستایی، صدور اسناد مالکیت، تملک واگذاری اراضی به متقاضیان ، مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی , تهیه و اجرای طرح هادی , ساخت مسکن برای اقشارکم درآمد از جمله فعالیت‌های جهادی است که بنیاد مسکن امسال و سال‌های گذشته در استان دنبال کرده و در این زمینه گام‌های اساسی برای دستیابی به توسعه با تأکید بر مشارکت مردم برداشته شده است.
مهندس بلدی با بیان اینکه، خوشبختانه تاکنون تعاملات مطلوبی با اداره ثبت اسناد و املاک در راستای صدور سند برای واحدهای شهری و روستایی صورت گرفته است بیان داشت: تاکنون تعداد 16 هزار فقره سند برای واحدهای مسکونی روستایی و شهرهای زیر 25 هزار جمعیت  با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک صادر شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان همچنین جهت افزایش انگیزه روستاییان برای ماندگاری و ایجاد مهاجرت معکوس به روستاها بر لزوم تداوم صدور اسناد مالکیت در روستاها تأکید نمود و  گفت: رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شد.
سپس آقای محمدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان با بیان اینکه بنیاد مسکن یادگار امام راحل (ره) و مورد وثوق مقام معظم رهبری می باشد گفت: با همت مدیران و پرسنل بنیاد خدمات ارزنده ای در کشور انجام شده است.
وی فعالیت های صورت گرفته از سوی بنیاد مسکن را در سطح روستاها مثبت ارزیابی نمود و افزود:گام های مطلوبی در راستای محرومیت زدایی و توسعه روستاها در سطح شهرستان برداشته شده که امیدواریم با همکاری و هم افزایی بیشتر بین این دودستگاه، روند توسعه روز به روز سرعت یابد.
در پایان مدیرکل ثبت اسناد و املاک بر ادامه تعاملات و همکاری متقابل بین دو اداره کل تاکید نمودند و از مدیران ثبت اسناد و املاک استان  خواستند نهایت همکاری را با بنیاد استان داشته باشند.


٠٩:٢٤ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: