يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠

 

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم، جلسه شورای معاونین و مدیران بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان با حضور آقایان: حجت الاسلام و المسلمین میر عمادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان, مهندس بلدی مدیرکل بنیاد , معاونین پشتیبانی , مسکن شهری , عمران روستایی , بازسازی و مسکن روستایی , سرپرستان بنياد مسكن در بخشهای پنجگانه و سایر مدیران وکارشناسان به منظور تبادل نظر و بررسی عملگرد حوزه ها در راستای  پيشبرد فعاليتها واهداف بنياد درسالن جلسات بنیاد مسکن استان برگزار گردید.
ابتدا حجت الاسلام و المسلمین میر عمادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان , ضمن عرض تسلیت  شهادت امام جعفر صادق (ع) , سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد  با ذکر حدیثی از امام صادق (ع) صفات شغلی مومن را تعاون و تواصی در کار , همکاری درون سازمانی , پرهیز ار خرج تراشی و اسرف , داشتن برنامه و ارائه راه حل و چاره جوئی در کار دانست و با اشاره به ضرورت صرفه جوئی در آب , برق و رعایت اصول مصرف گفت: صرفه جویی به معنای مصرف نکردن نیست؛ صرفه جویی به معنای درست مصرف کردن، بجا مصرف کردن، ضایع نکردن مال است. اسراف در اموال و در اقتصاد این است که انسان مال را مصرف کند، بدون این که این مصرف اثر و کارایی داشته باشد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ارائه گزارش عملکرد مدیران بنیاد مسکن بصورت ماهیانه را حرکتی جدید و نو در پیشبرد اهداف و فعالیت های این نهاد دانست و گفت: برنامه ماهیانه ارائه گزارش عملکرد مدیران و واحدهای مربوطه موجب گسترش تعاملات و ارتباطات بین واحدها و معاونت ها می شود که به یقین نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت.
در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، با اشاره به بخشنامه ابلاغ شده از سوی استانداری قم  در راستای اصلاح الگوی مصرف و مصرف بهینه انرژی، گفت: با توجه به تاکید و دستور استاندار محترم همه دستگاه ها باید نسبت به مدیریت مصرف انرژی در ادارات با اتخاذ تدابیر لازم، کنترل مصرف و عدم استفاده از لوازم پر مصرف در ساعات اداری، مصرف انرژی را به گونه ای مدیریت کنند تا به حداقل میزان مصرف برسد.
مهندس بلدی بر ترویج فرهنگ عمومی، بهینه سازی و استفاده منطقی از حامل های انرژی از سوی مسئولین و کارکنان بنیاد مسکن استان و شهرستان ها  تاکید کرد و افزود: باید تدابیری اتخاذ گردد که میزان مصرف انرژی نسبت به ماه های گذشته مدیریت و کاسته شود.
در این جلسه گزارش مربوط به هر یک از حوزه ها  از سوی معاونین، مدیران و کارشناسان مربوطه به تفکیک ارائه شد و برنامه های پیش رو مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.١٢:٣٤ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٨٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: