پنج شنبه ٠٣ فروردين ١٤٠٢

 

اخبار > بررسی اجرای شبکه های داخلی آب و فاضلاب پروژه های 17 و 22 هکتاری طرح نهضت ملی مسکن


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی اجرای شبکه های داخلی آب و فاضلاب پروژه های 17 و 22 هکتاری طرح نهضت ملی مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان قم جلسه مشترکی با حضور آقایان: مهندس صادقی مدیرکل راه و شهرسازی , دکتر بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب , مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن , حجت الاسلام و المسلمین  میرعمادی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد استان و رضوانپور معاون مسکن شهری درخصوص بررسی مسائل مربوط به زیرساخت های آب و فاضلاب پروژه های سایت 17 هکتاری و 22 هکتاری طرح نهضت ملی مسکن در محل بنیاد مسکن استان برگزار گردید.
در این جلسه مهندس بلدی با اشاره به پیشرفت مطلوب پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در استان  از همکاری راه و شهرسازی جهت تسریع در تحویل زمین و آغاز عملیات اجرایی پروژه های قوق قدردانی نمود.
وی ضمن تشکر از همکاری های مستمر شرکت آب و فاضلاب استان, خواستار تسریع در ایجاد زیرساخت ها و آب رسانی به پروژه های فوق شدند.
سپس حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه با بیان اینکه سرعت ساخت طرح نهضت ملی مسکن در استان قم قابل تقدیر است،گفت: تأمین مسکن برای قشرهای محروم و کم درآمد و فاقد سرپناه که منابع مالی مناسبی ندارند از ضروریات و اهداف اصلی بنیاد مسکن می باشد.
در ادامه دکتر بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، همواره در راستای تأمین مسکن اقشار کم درآمد و پیشرفت پروژه های طرح نهضت ملی در کشور پیشتاز و گام های مطلوبی برداشته است.
در این جلسه مهندس صادقی مدیرکل راه و شهرسازی گفت: پیگیری های لازم , به منظور تأمین منابع مالی جهت اجرای بخش زیرساخت و تأمین شبکه های آب و فاضلاب توسط راه و شهرسازی صورت خواهد گرفت.
لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص نظارت بر اجرای شبکه های داخلی آب و فاضلاب پروژه های 17 و 22 هکتاری طرح نهضت ملی مسکن بحث و بررسی و تصمیمات مناسب اتخاذ گردید.

 


١٦:٢٣ - چهارشنبه ٢٤ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ١٦٥٤    /    تعداد نمایش : ١٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: