چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > مدیر کل اداری ، پشتیبانی ؛ عملکرد بنیاد مسکن استان قم در کشور مثبت و قابل تقدیر است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل اداری ، پشتیبانی ؛ عملکرد بنیاد مسکن استان قم در کشور مثبت و قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای در خصوص بررسی عملکرد اداری – مالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم با حضور آقایان خزاعی  مدیرکل اداری - پشتیبانی بنیاد مسکن کشور ، صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان، آشتیان معاون پشتیبانی ، رحمانی معاون عمران روستایی ، بلدی معاون مسکن شهری ، ملااسماعیلی سرپرست معاونت مسکن روستایی و بازسازی ، صمدی رییس اداره حراست،بیطرفان رئیس اداره  حقوقی و املاک ، سرخوش کارشناس حوزه اداری – پشتیبانی دفتر مرکزی و سرپرستان دفاتر نمایندگی در سالن جلسات برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای صالحی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، گزارش کاملی از کارهای انجام شده و پروژه های در دست اقدام ارائه نمود و اظهار داشت : با توجه به شرایط موجود در کشور و رکود حاکم در استان قم سعی کردیم منابع پایداری در بنیاد تعریف کنیم تا بتوانیم مشکلات و موانع را از سر راه برداریم.
خزاعی، مدیرکل اداری – پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این جلسه نیروی انسانی را با ارزشترین سرمایه هر سازمان خواندند و بر حفظ نیروی انسانی از طریق ارج نهادن به آنان و فراهم نمودن بسترهای لازم در کارآمدی بیش از پیش پرسنل جهت بهره وری روز افزون در تعالی سازمان و رسیدن به اهداف تاکید نمودند.
در این جلسه آقای خزاعی  ضمن مثبت ارزیابی نمودن کارنامه بنیاد مسکن استان در حوزه های اداری ، پشتیبانی ، فنی و اجرایی از مجموعه بنیاد مسکن استان به ویژه مدیریت آن تقدیر و تشکر نمودند.
آقای خزاعی با بیان اینکه استان قم در تقسیم بندی های اداری مرکز جز استانهای رتبه3 است و نیروی انسانی کمی دارد ولی توانسته است پروژه های زیادی را شروع و در پروژه های عمرانی استان مشارکت نماید، و این موضوع باعث شده است عملکرد آن از استانهای رتبه یک هم بالاتر باشد.
در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات خود در خصوص مسائل مطرح شده پرداختند.


٠٩:٣٢ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٥٣٨    /    تعداد نمایش : ٥٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: