دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه ارزیابی و بررسی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم با حضور مدیرکل امور اداری و پشتیبانی بنیاد کشور


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ارزیابی و بررسی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم با حضور مدیرکل امور اداری و پشتیبانی بنیاد کشور

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای در خصوص ارزیابی و بررسی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم با حضور آقایان خزاعی مدیر کل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور ، بلدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین ،کارشناسان مسئول و کارشناسان ذیربط در سالن جلسات برگزار شد.
آقای خزاعی با بیان اینکه ارزیابی و بررسی عملکرد بنیادهای سراسر کشور  انجام می شود و نتایج استخراج شده به ریاست بنیاد مسکن کشور ارایه می شود ،اظهار داشت : مدیریت جهادی شتاب بخش اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی در مناطق روستایی است.
ایشان بر لزوم استفاده از مدیریت جهادی در اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی تاکید کرد .
آقای خزاعی ادامه داد : در دنیای امروز، سرمایه های انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی، به سازمان معنا و مفهوم می بخشند و زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می کنند. وی افزود: پشتیبانی و توسعه منابع انسانی بنیاد مسکن در این شرایط با تکیه بر ظرفیت مدیریتی و توان کارشناسی کارشناسان خود در جهت ارتقاء کمی وکیفی، افزایش بهره وری، تسهیل و تسریع فرایندها و فعالیتهای جاری، گامهای مفید علمی و عملی برداشته و در این میان، توجه به حاکمیت ارزشهای اسلامی، کرامت و معیشت همکاران در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اولویت قرار دارد.
مدیر کل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور ، قم را در استفاده بهینه از نیروی انسانی متخصص و کار آزموده در کشور پیشتاز دانست .
. مدیر کل امور اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور تاکید کرد : بنیاد مسکن از جمله سازمان ها با مدیریت جهادی است که در اغلب شرایط بحرانی و حوادث در کشور کارنامه ای درخشان داشته است .
دراین نشست که با حضور کارشناسان کشوری و استانی و مسوولان و مدیران مالی و پشتیبانی بنیاد مسکن برگزار شد عملکرد سال 96 بنیاد مسکن استان قم مورد ارزیابی قرار گرفت و شاخص های استفاده بهینه از منابع درآمدی و هزینه ها مورد تبیین و تحلیل قرار گرفت .
در ادامه جلسه آقای مهندس بلدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و پشتیبانی ستاد مرکزی از برنامه های بنیاد استان ، گزارش کاملی از اقدامات و برنامه های اجرایی ارائه داد.
ایشان ادامه داد : استفاده بهینه از منابع انسانی و منابع مالی در استان قم از اولویت های ماست.٠٨:٥٨ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: