دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > جلسه بررسی مشکلات و موانع آبرسانی در شهرهای زیر 25000 نفر جمعیت


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بررسی مشکلات و موانع آبرسانی در شهرهای زیر 25000 نفر جمعیت

 به گزارش روابط عمومی بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای با حضور آقايان مهندس بلدی مديرکل بنياد مسکن انقلاب استان قم ، مهندس نکونام مدیر آب و فاضلاب شهر های تابعه استان قم , سرپرستان دفاتر نمایندگی بنیاد مسکن در بخش های  سلفچگان – خلجستان- جعفرآباد وکارشناسان معاونت مسکن شهری به منظور هماهنگی و تسريع در آبرسانی به پروژه های بنیاد درشهرهای تابعه برگزار گرديد.
در ابتدای جلسه ،آقای مهندس بلدی مدير کل بنياد مسکن ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه , به موانع و مشکلات موجود در خصوص انتقال واصلاح خط لوله آبرسانی در زمین ها و پروژه های بنیاد در شهرهای زیر 25000 هزارجمعیت اشاره و گفت: این موضوع  می بایست هر چه زودتر توسط شرکت آب و فاضلاب مرتفع گردد تا در آینده  دچار مشکل نشویم.
درادامه جلسه آقای نکونام مدیر آب و فاضلاب شهر های تابعه استان قم گزارشی ازفعالیتهای حوزه آبرسانی ارائه  و بیان نمودند: شبکه آبرسانی که وظیفه انتقال آب به بخشهای مختلف را دارا است یکی از شریانهای حیاتی شهر ها محسوب می گردد.
سپس آقای جدی سرپرست دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در بخش جعفرآباد در خصوص مشکلات مربوط به آبرسانی به زمین های چهار هکتاری بنیاد و ساختمان اداری اشاره نمود و خواستار تعامل بیشتر شرکت آب و فاضلاب در این زمینه شد.
 در ادامه جلسه مهندس بلدی تاکید بر اینکه تعلل در رفع مشکلات شهرها به‌ ویژه در موضوع مهمی چون تامین آب شرب این مناطق باعث کاهش انگیزه مردم برای ماندگاری در شهرهای کوچک خواهد شد، خاطرنشان کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود تا بتوانیم از همه ظرفیت‌های موجود در راستای بهینه کردن وضعیت آب‌رسانی به شهرهای کوچک برخوردار شویم.
لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص تعامل و همکاری مشترک تصمیماتی اتخاذ گردید.

 


١٠:٥٤ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٦١٠    /    تعداد نمایش : ١٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: