دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پست بانک استان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و پست بانک استان

به گزارش روابط عمومی بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، نشست مشترک فیمابین بنیاد مسکن و پست بانک استان با حضور آقايان: بلدی مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامی ، یزدان پناه معاون پشتيبانی و صمدی رئیس اداره حراست ، بیطرفان رئیس اداره حقوقی و املاک ,  استواری مديریت شعب پست بانک استان و سخنور مسئول اعتبارات پست بانک در بنیاد مسکن استان قم تشکیل شد.
در اين ديدار آقاي بلدی ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه, گزارش کاملی ازفعاليت ها و پروژه های در دست اقدام بنياد مسکن استان  ارائه نمود و خاطر نشان کرد احداث پروژه 270 واحدی مسکونی افق واقع در میدان جوان در حال انجام است. که تمامی اين پروژه  از منابع داخلی بنياد تأمین میشود.در ادامه آقاي بلدی گفت : مطابق آمار 16000 خانوار در روستاهای استان ساکن هستند که با توجه به شرايط آب و هوايی روستاهای استان اين آمار با احتساب واحدهای فصلی به 30000 خانوار می رسد.ايشان با اشاره به برنامه های بنياد جهت مقاوم سازی واحدهای روستايی گفت : تا کنون همکاری بسيارخوبی بين بنياد بانکهای عامل برای پرداخت تسهيلات  طرح ويژه بهسازی مسکن روستايی صورت گرفته است و اگر شعب بانک عامل  در مورد شرايط ضامنين برای روستائيان عزيز همکاری بيشتری داشته باشند شاهد استقبال روستائيان و مقاوم سازی واحدهای بيشتری در روستاهای استان خواهيم بود.
در پايان جلسه آقاي استواری مدير شعب پست بانک استان قم از آقای بلدی وهمکاران ايشان در بنياد مسکن در مورد همکاری با پست بانک تقدير و تشکر نموده و جهت تعامل بيشتر و خدمت رسانی به روستائيان اعلام آمادگی نمود.
لازم به ذکر است این جلسه به منظورتبادل نظر و افزایش همکارهای فیمابین و مساعدت به متقاضیان دریافت گننده تسهیلات بانکی پروژه های بنیاد برگزار گردید.


١٨:١٠ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: