پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری جلسه کمیته حفاظت از اراضی و املاک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کمیته حفاظت از اراضی و املاک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قمبه گزارش روابط عمومی بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، جلسه ای با حضور آقايان: بلدی مدير کل بنياد مسکن استان ، رحمانی معاون عمران روستايی , یزدان پناه معاون پشتيبانی ، ملا اسماعیلی معاون بازسازی ، بيطرفان رئیس اداره امور حقوقی و املاک بنياد ، مسئولين دفاتر نمايندگی بنياد مسکن در بخش ها و سایر کارشناسان در خصوص حفاظت و نگهداری اراضی واملاک در سالن جلسات تشکيل شد.
در ابتدای  جلسه آقای بلدی مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامی بيان داشت: مهمترین کار اعضای اين کميته، عمل به شرح وظايف ابلاغی از سوی مرکز بطور کامل می باشد، که اين امر بهمراه برنامه ريزی صحیح و بازديدهای مستمر از روستاها و اقدامات حفاظتی و گزارش به موقع تخلفات به مبادی ذيربط  و... می تواند عامل موثری در حفظ و حراست از اراضی و املاک بنياد باشد.
وی، تصريح کرد: اجرای دقيق بخشنامه ها، دستورالعملها و آئين نامه های ابلاغی از مرکز، جزو اصول کار صيانت از اراضی بنياد بوده و بايستی نتايج آن بموقع به دبيرخانه کميته استان گزارش شود.
در این جلسه آقای بيطرفان دبيرکميته حفاظت و نگهداری از اراضی و املاک، بنياد مسکن انقلاب اسلامی استان، به ارايه گزارشی از اقدامات حقوقی و قضايی مربوط به رفع تصرفات از املاک و اراضی بنياد در سطح استان از ابتدای سالجاری پرداخت.
در ادامه جلسه پرونده های ارجاعی به کميته بررسی و تصميماتی اتخاذ گرديد.

 


١٥:٤٧ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٦٩٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: