چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > افتتاح پروژه های عمرانی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان در بخش کهک با حضور استاندار قم


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح پروژه های عمرانی بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان در بخش کهک با حضور استاندار قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن اسلامی استان قم  همزمان با هفته دولت , با حضور آقایان دکتر سرمست استاندار قم ، حیدری فرماندار شهرستان قم ، بهشتی معاون امور عمرانی استانداری , بلدی مدیرکل بنیاد استان ، خوبرو بخشدار کهک و مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولین محلی طرح هادی روستاهای کرمجگان و امامزاده ابراهیم و هشت هزارمین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی درقالب طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی درروستای خورآباد افتتاح گردید.
در این سفر مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارش کاملی از اقدامات انجام شده بنیاد وبرنامه های آینده در حوزه عمران روستایی ارائه نمود.
آقای بلدی با اشاره به اولویت های بنیاد مسکن در عمران و آبادانی روستاها گفت: تمامی تلاش مجموعه بنیاد مسکن در جهت کمک به مردم عزیز روستایی متمرکز بوده و در این راه از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
 ایشان از همکاری بخشداران , دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها در تحقق اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جهت خدمات رسانی بیشتر و بهتر به روستائیان عزیز قدردانی نمود.
در ادامه دکتر سرمست استاندار قم با توجه به عملکرد مثبت بنیاد مسکن در عمران و آبادانی روستاها گفت: یکی از اولویت های دولت اجرای طرح های هادی روستایی بوده و در این زمینه اقدامات خوبی در استان انجام شده است.
وی درباره به طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی گفت: احداث مسکن مقاوم وایمن در روستاها باعث آرامش و آسایش بیشتر مردم عزیز روستایی گردیده و در این مورد نیز کارهای خوبی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور و استان صورت گرفته است.


١٥:٢٣ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧١٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: