چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > دیدار مدیریت امور شعب بانک قرض الحسنه رسالت با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیریت امور شعب بانک قرض الحسنه رسالت با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم، جلسه ای با حضور آقایان: بلدی مدیرکل بنیاد مسکن استان , باقری مدیریت شعب بانک رسالت استان, یزدان پناه معاون پشتیبانی بنیاد و کارشناسان بانک رسالت به منظور هماهنگی مسائل فیمابین در دفتر مدیرکل بنیاد تشکیل گردید.
در این دیدار آقای بلدی ضمن خوش آمد گویی به اعضای جلسه , انتصاب آقای باقری مدیریت جدید بانک رسالت استان را تبریک گفت و از همکاری بانک قرض الحسنه رسالت با بنیاد مسکن تقدیر و تشکر نمود.
مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در ادامه با تشریح فعالیتهای بنیاد مسکن استان، نقش بانک رسالت را در فعالیتها و خدمت رسانی به مردم بسیار موثر و مفید دانستند و از خدمات این بانک به بنیاد بویژه در ارائه تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان خرید واحدهای مسکونی و اعطای تسهیلات به اقشار کم درآمد معرفی شده که جامعه هدف بنیاد هستند نیز تقدیر و تشکر کردند و بر تعامل بیش از پیش بنیاد مسکن استان با بانک رسالت تاکید کردند.
در ادامه باقری مدیر بانک قرض الحسنه رسالت آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اعلام و جهت تسریع در عقدقرارداد و پرداخت تسهیلات به معرفی شدگان بنیاد اعلام آمادگی نمود.
در پایان یزدان پناه معاون پشتیبانی با اشاره به اینکه، مهمترین رسالت بنیاد مسکن، محرومیت زدایی و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در جامعه است، خاطر نشان کرد: امیدواریم با حمایت بانک های استان و رفع موانع و مشکلات، بیش از پیش شاهد تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان باشیم.


١٣:٠٥ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٧٤٠    /    تعداد نمایش : ١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: