دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩

 
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > برگزاری نشست مشترک ادارات کل بنیاد مسکن، منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک استان در خصوص هماهنگی و تسهیل در تملک و واگذاری اراضی و صدور اسناد مالکیت روستایی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک ادارات کل بنیاد مسکن، منابع طبیعی و ثبت اسناد و املاک استان در خصوص هماهنگی و تسهیل در تملک و واگذاری اراضی و صدور اسناد مالکیت روستایی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم ، نشست مشترک ادارات کل بنیاد مسکن، منابع طبیعی , ثبت اسناد و املاک استان با حضور آقایان: بلدی مدیر کل بنیاد مسکن ، سلامتی مدیر کل ثبت اسناد و املاک , سجادی مدیر کل منابع طبیعی , معاونین , سرپرستان دفاتر نمایندگی بخش ها  وکارشناسان ذیربط در سالن جلسات بنیاد مسکن به منظور هماهنگی بیشتر در تملک و واگذاری اراضی و صدور اسناد مالکیت روستایی و پیگیری مسائل فیمابین تشکیل گردید.
ابتدا مهندس بلدی مدیر کل بنیاد مسکن ضمن عرض تسلیت بمناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) و خیر مقدم به اعضای جلسه , با ارائه گزارش کاملی در خصوص تملک زمین و واگذاری آن به روستائیان عزیز اظهار داشت: تملک و واگذاری اراضی روستایی و صدور اسناد مالکیت زمینهای تملکی از جمله مواردی است که هرچند مسائل و مشکلاتی به همراه دارد، اما با تعامل میان دستگاه‌ها این مشکلات قابل حل است.
مدیرکل بنیاد مسکن ادامه داد: صدور اسناد مالکیت زمینهای تملک شده در روستاها توسط بنیاد مسکن یکی از موارد بسیار مهم می باشد که درخواست داریم این امر با تسریع انجام گیرد.
وي، در خاتمه از همکاری ومساعدت های ادارات کل منابع طبيعی و آبخيزداري و ثبت اسناد واملاک استان در راستاي واگذاری زمين و همچنين صدور اسناد مالکيت قدرداني نمود.
در ادامه آقایان سلامتی مدیرکل ثبت اسناد و املاک و سجادی مدیرکل منابع طبیعی استان برگزاری این جلسات را جهت تعامل بیشتر و تسریع در انجام کار بسیار موثر دانستند و بر همکاری های بیشتر تأکید نمودند.
لازم به ذکر است هدف از برگزاری این جلسه بررسی مسائل و مشکلات صدور اسناد مالکیت روستایی , صدور اسناد مالکیت زمینهای تملکی بنیاد در روستاها و تملک اراضی روستایی هماهنگی بیشتر میان سه دستگاه اجرایی برای رفع موانع احتمالی در امر خدمات رسانی در روستاها می باشد.
در اين جلسه آقای سجادی مدير کل منابع طبيعی نيز با ابراز رضايت از همکاری و عملکرد بنياد مسکن انقلاب اسلامی در واگذاری زمين مسکونی به افراد واجد شرايط در روستاهای استان ، آمادگی خود را جهت همکاري بيشتر اعلام نمود.
در پايان با اهدای لوح از تعدادی از همکاران منابع طبيعی و ثبت اسناد و املاک استان تقدير و تشکر به عمل آمد.


٠٩:٥٣ - پنج شنبه ٩ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٨٩٤    /    تعداد نمایش : ٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: